Producent kompletnych linii malarni proszkowych

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Wtorek, 05 Czerwiec, 2018  07:35

Opis oferty:

Firma MS SERVICES jest młodą firmą wkraczającą na polski rynek, ale swoje doświadczenie opiera na kontynuacji rodzinnej tradycji firmy Nowsad powstałej w 1992 roku, która zajmuje się kompleksowym wykonywaniem konstrukcji stalowych.

   W celu zaspokojenia oczekiwań klienta działalność firmy opiera się kompleksową produkcją modułowych linii malarni proszkowych serii PULVERIS. Nowo opracowany system modułowy serii PULVERIS wyróżnia się na tle konkurencji zastosowaniem wysokiej jakości komponentów, które wpływają na trwałość i niezawodność naszych urządzeń. Każda z malarni do wypalania proszkowego została wyposażona w autorski program obsługi za pomocą ekranów dotykowych. Urządzenia firmy MS SERVICES są unowocześniane i przystosowane do wciąż zmieniających się potrzeb na rynku. Są produkowane w różnych konfiguracjach zależnych od potrzeb konkretnego klienta.

   Systemy modułowe serii PULVERIS zostały zaprojektowane w taki sposób, aby ułatwić montaż na miejscu u klienta, a także zaprojektowane są w taki sposób, że w każdej chwili można je konfigurować do potrzeb konkretnego klienta. Ponadto dodatkowym atutem jest to, że każdy z elementów malarni podczas montażu u klienta nie wymaga dodatkowo specjalistycznego sprzętu. Waga oraz gabaryty każdego z elementów są na tyle niewielkie, że pozwala to na montaż, składanie ręczne nawet w trudno dostępnych miejscach.

   MS SERVICES zwraca uwagę na wyprodukowane urządzenia aby spełniały wymagania przewidziane przez przepisy przeciwpożarowe, normy BHP, a także regulacje dotyczące ochrony środowiska. Kolejnym ważnym dla nas aspektem jest zapewnienie maksymalnego poziomu bezpieczeństwa dla personelu obsługującego nasze urządzenia, przy współpracy z doświadczonymi rzeczoznawcami i instytucjami badawczymi uzgadniając elementy konstrukcyjne produkowanych urządzeń.


   Urządzenia wyprodukowane przez naszą firmę przeznaczone są do nakładania i utwardzania farb proszkowych. Głównym zamiarem firmy jest produkowanie pojedynczych elementów oraz kompletnych linii malarni proszkowych przeznaczonych dla małych i średnich firm działających m.in. w przemyśle: motoryzacyjnym, elektromaszynowym, meblowym oraz, w których wymagane jest nanoszenie powłok zarówno ochronnych jak i dekoracyjnych.

Każdy proces produkcyjny linii malarni proszkowej obejmuje:

- konsultację techniczną;
- projektowanie urządzeń do indywidualnych potrzeb inwestora.

Oferta podstawowa:

- komory do wypalania proszkowego;
- komory do suszenia;
- komory do napylania proszkowego;
- myjki typu „jacuzzi” ( ręczne, półautomatyczne oraz automatyczne);
- systemy transportujące;
- zestawy aplikacyjne firmy NORDSON.

Oferta dodatkowa:

- wykonawstwo instalacji zasilającej;
- wykonawstwo instalacji kominowej;
- wykonawstwo rozdzielnic sterowniczych;
- szkolenie załogi w zakresie obsługi urządzeń lakierni proszkowej.

Rodzaje zasilania:

- olej opałowy;
- prąd elektryczny;
- gaz.

  MS SERVICES jest firmą starającą się spełniać wszelkie wymagania klientów.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Toruń
MS SERVICES
Na Lento.pl od 02 sty 2018
Strona użytkownika
Obserwuj
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie