Odzyskamy twoje utracone pieniądze z polisolokat!

Dodane: Czwartek, 05 Wrzesień, 2019  10:22
  • Kategoria: Usługi / Usługi finansowe

Opis oferty:

Jeśli zakładając poliso lokatę zapewniano Cię, że jest to bezpieczna lokata terminowa bez ryzyka utraty środków, jeśli pracownik banku nie wspominał o wysokich opłatach likwidacyjnych i gwarantowano, że w każdej chwili będziesz mógł wypłacić zgromadzone środki bez dodatkowych kosztów, masz wszelkie podstawy prawne do dochodzenia roszczeń zwrotu wszystkich wpłaconych środków.

W imieniu naszych Klientów dochodzimy zwrotu bezprawnie pobranych opłat likwidacyjnych za wcześniejsze rozwiązanie umów polis inwestycyjnych przez AXA, Getin Bank, Aegon, Generali i wiele innych Towarzystw Ubezpieczeniowych. Pomagamy również w sytuacjach, gdy równocześnie z zawarciem umowy kredytu hipotecznego nałożono na Ciebie obowiązek podpisania umowy polisolokaty.

Z nami masz możliwość odzyskania straconych pieniędzy, bez względu na to czy jest to kwota kilku czy nawet kilkuset tysięcy złotych.

Walka o odszkodowania z pomocą profesjonalnej kancelarii prawnej będzie zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza niż samodzielne starania. Tylko dobrze przygotowany prawnik będzie w stanie dobrze sformułować pozew, a także poprowadzić sprawę przez meandry postępowania.

Szerokie doświadczenie oraz setki tysięcy złotych odzyskanych odszkodowań czynią nas rzetelnym, wiarygodnym i sprawdzonym partnerem.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by efekty naszej pracy były w pełni satysfakcjonujące dla naszych klientów.

Nie pobieramy opłat wstępnych, a jedynie prowizję od uzyskanej kwoty odszkodowania. Jeżeli masz wątpliwości, czy należy Ci się odszkodowanie, skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Toruń
Bartosz
Na Lento.pl od 10 lip 2014
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń