Księgowa Samodzielna

Dodane: Środa, 11 Wrzesień, 2019  15:26
  • Kategoria: Dam pracę / Handel
  • Forma pracy:Pełny etat
  • Umowa:Umowa o pracę
  • Pracodawca: MJB-JOBS

Opis oferty pracy:

Firma MJB-JOBS nr wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia 10656, specjalizująca się w usługach doradztwa personalnego, rekrutacji, outsourcingu pracowniczym i restrukturyzacjach w obszarze HR, poszukuje dla jednego ze swoich klientów kandydata :
Księgowa samodzielna
Miejsce pracy Toruń
Nr. ref 12/KS/19
Zakres obowiązków:
księgowanie operacji w obszarze Księgi Handlowej,
współpraca z innymi działami w firmie,
kontakty z instytucjami zewnętrznymi,
księgowanie faktur, wyciągów bankowych, dokumentów kosztowych,
sporządzanie sprawozdań finansowych wg określonych standardów,
prowadzenie rejestru środków trwałych.

Oczekiwania:
min. 2 - 3 letnie doświadczenia w podobnym obszarze,
wykształcenie finansowo-rachunkowe,
znajomość przepisów prawa podatkowego,
umiejętności analitycznego myślenia,
doświadczenie w pracy na modułach SAP o jako dodatkowy atut.
Oferta:
stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
możliwość podniesienia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
wynagrodzenie adekwantne do wykonywanej pracy,
przyjazna atmosfera w pracy.
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktowania się tylko z osobami, których aplikacje spełniają oczekiwania na wyżej wymienione stanowisko.
 Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie CV z podaniem numeru referencyjnego stanowiska na adres: @
 
Informujemy Cię że wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do MJB-JOBS ul. Baśniowa 14, 87-162 Krobia (dalej “MJB-JOBS“), zgadzasz się na przetwarzanie przez nas Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
 
Jeżeli chciałbyś aby Twoje CV związane z rekrutacją zostało wykorzystane przez MJB-JOBS podczas innych rekrutacji umieść proszę w CV dodatkową klauzulę, np: 
„Zgadzam się na przetwarzanie przez MJB-JOBS, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.
 
Podanie danych osobowych w dokumentach rekrutacyjnych jest dobrowolne, jednak jest warunkiem umożliwiającym przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego przez MJB-JOBS.
 
Dane osobowe zgromadzone w aktualnym procesie rekrutacyjnym będą przetwarzane nie dłużej niż przez czas prowadzonej rekrutacji, lecz nie dłużej niż przez okres 6 miesięcy od zakończenia procesu rekrutacyjnego, a gdy wyrazisz zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 36 miesięcy od momentu przyjęcia Twojego zgłoszenia rekrutacyjnego.
 
Przesyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne zgadzasz się na przetwarzanie przez MJB-JOBS danych osobowych zawartych w zgłoszeniu w zakresie przewidzianym w Kodeksie pracy lub również w zakresie przez Ciebie wskazanym (np. zainteresowania, wizerunek). Jeżeli nie chcesz aby MJB-JOBS przetwarzał dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoim CV i innych dokumentach rekrutacyjnych (np. list motywacyjny).
 
Twoje dane osobowe nie będą przekazywane innym odbiorcom, chyba że wyrazisz zgodę na ich przekazanie innym podmiotom z branży zatrudnienia..
Podane dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej.
 
Masz prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo do żądania ich przeniesienia. Jeżeli Twoje dane będą przetwarzane na podstawie zgody, masz również prawo ją cofnąć w dowolnym momencie, co nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzana, którego dokonywaliśmy na podstawie zgody przed jej cofnięciem. W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: @ Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. 
 
Przetwarzanie przez MJB-JOBS danych osobowych, o którym mowa powyżej nie odbywa się w sposób w pełni zautomatyzowany, tzn. w każdym przypadku zapewniony jest udział człowieka w tego rodzaju operacjach, w szczególności w z związku z podejmowaniem jakichkolwiek decyzji. 
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail: @
Napisz wiadomość

Odpowiedz na ofertę pracy

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: pdf, doc, docx, odt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Toruń / Jakubskie-Mokre
Mirosław Jackiewicz
Na Lento.pl od 25 wrz 2013
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń