Korepetycje i kursy z języka polskiego

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Sobota, 29 Wrzesień, 2018  18:22
  • Kategoria: Usługi / Nauka i Szkolenia
  • Cena: 50 zł

Opis oferty:

Witam Maturzystów i Gimnazjalistów.
Jestem nauczycielem języka polskiego . Przez kilkanaście lat pracowałam w różnych typach szkół. Uczyłam również retoryki dziennikarskiej i kultury języka polskiego. Cały czas udzielałam jednocześnie korepetycji, udoskonalając swoje metody nauczania poprzez trafne wyciąganie wniosków. Początkowo traktowałam to jako zajęcie uboczne, ale w pewnym momencie stwierdziłam, że wolę pracować indywidualnie, na własną rękę. To był strzał w dziesiątkę! Obecnie prowadzę zajęcia grupowe i indywidualne w centrum Torunia. Przygotowuję głównie do matury (pisemnej i ustnej, na poziomie rozszerzonym i podstawowym) oraz do egzaminów gimnazjalnych. Uczę wystąpień publicznych, gdyż zdobyłam wiedzę i umiejętności z zakresu public relations, co przydaje się na ustnej maturze. Moja firma nosi nazwę Yuppie. Traktuję swoją pracę z pełnym oddaniem i zaangażowaniem. Mogę z przekonaniem powiedzieć, że nauczanie to moja pasja! Potrafię dostosować się do indywidualnych potrzeb każdego ucznia i znaleźć odpowiednią dla niego metodę pracy. Uważam, że każdy może odnosić sukcesy w szkole, jeśli tylko nauka stanie się dla niego przyjemnym wyzwaniem a wzbudzona odpowiednio wiara w siebie będzie pchać do skutecznych, szybko owocujących działań. Na moich zajęciach udowodnię, że przygotowanie do egzaminów to pasjonujące zadanie a nie smutny obowiązek. Ofertę swoją kieruję do osób, które tak ja cenią skuteczność i czas. Słowem: zapewniam profesjonalizm za niewielkie pieniądze. Dowodem na to są wspaniałe osiągnięcia moich uczniów. Cena zajęć indywidualnych jest wyższa niż zajęć grupowych. Polecam obejrzenie mojej strony internetowej: www.yuppie -torun.pl
Zapraszam na fanpage : YuppieKursyiKorepetycje
Osoba, która do mnie trafi może być pewna uczciwego i pełnego wykorzystania czasu na sprawny przekaz wiadomości oraz rozwój umiejętności.
Moja dewiza: prostą drogą do celu z uśmiechem na twarzy. Dodam, że jestem empatyczną i ciepłą osobą, a w wolnych chwilach pisuję opowiadania i powieści.Nauczam też wykorzystując skype'a.
Dzwońcie śmiało! Marlena Ledzianowska
Doświadczenie: nauczyciel języka polskiego z dwunastoletnim stażem, zawodowy korepetytor od dziesięciu lat.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Potwierdź, że jesteś człowiekiem
Toruń / Jakubskie-Mokre
Marlena Ledzianowska
Na Lento.pl od 03 wrz 2015
Strona użytkownika
Obserwujesz ofertę
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń