Sprzęt dowolnej złożoności. LEGO MASZYNY, wibroprasownicze

Dodane przez Ermani-com (Firma), Poniedziałek, 19 Marzec, 2018  20:35

Opis oferty:

SRL ERMANI-COM przyjmuje zlecenia do produkcji różnych urządzeń niestandardowych oraz innych części i zespołów. Nasza firma posiada wszystkie niezbędne urządzenia, zakłady produkcyjne o wysokiej jakości i szybkiej realizacji zleceń.
Nasza firma jest twórcą klocków LEGO przez formowanie sposób Sprzęt hyperpressing, który jest nowością na rynkach budowlanych w Europie, Azji i Afryce. My, w 2013 roku, trafił na rynek Euroazjatyckiej z propozycją maszyn LEGO. Dowodem na to są dokumenty eksportowe, które można przeczytać.
Zalety klocków LEGO:
1) Dokładne wymiary długości, szerokości i wysokości.
2) Łatwe i szybkie układanie dwóch okrągłych otworów prowadzących.
3) Nie ma potrzeby, aby zatrudnić konstruktora do układania klocków. Każdy człowiek sam przyniesie żadnej struktury klocków LEGO na zasadzie Lego dla dzieci.
4) panel jest umieszczany na kleju do stosowania na zewnątrz, zamiast cementu.
5) kanały pionowe klocki LEGO mogą być wzmocnione, że budowa ścian dla obiektów mieszkalnych i innych znacznie zwiększyć ich wytrzymałość. Jest to szczególnie ważne w obszarach o wysokiej aktywności sejsmicznej.
6) cegły tworzą w komorze roboczej maszyny, łatwego demontażu i nie wymaga ramiona do pieca do wypalania. Stąd - jego niski koszt.

UWAGA! Główną zaletą LEGO cegły jest łatwe i szybkie układanie. Komunikacja między nimi jest klejem murze I NIE zaprawa cementowo-piaskowa. Dlatego, cegły WYSOKOŚĆ LEGO muszą być dokładnie takie same. Do tego nasza znajduje się sprzęt elektroniczny czujnik REGULACJA WYSOKOŚCI cegły. Tylko obecność czujnik elektroniczny z regulacją wysokości cegła jest produkcja gwarancja jakości cegieł LEGO.

Nasza firma produkuje i zautomatyzować Tłoczarka wibracyjna. jakości sprzęt spełnia normy europejskie, a cena jest niższa.

Szeroka gama Płyty chodnikowe, beton, cegła, rynny itp zgodnie z własnymi życzeniami. Zapewniamy przepisów technologicznych produkcji. Doradztwo technologiczne.

Przed wysłaniem cały sprzęt jest testowany w produkcji nie krótszy niż trzy dni robocze.

Koszt wyposażenia obejmuje: poznanie zasad funkcjonowania urządzeń, instalacji i uruchomienia produkcji na klienta. Zgodnie z umową zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Matryce do różnych rodzajów i form wyrobów budowlanych są produkowane zgodnie z życzeniem klienta, który pojawia się w załączniku do umowy.

Efektem naszych trzech latach pracy - 55 wytwarzanych i sprzedawanych maszyn w Europie, Azji i Afryce.

Zbuduj swój biznes w oparciu o zaawansowane technologie w budownictwie.

Link do strony internetowej: www.ermani.ru/en
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 447
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie