Serwisant inżynier elektronik elektryk koordynator

Dodane przez Cezary, Niedziela, 24 Wrzesień, 2017  09:51

Opis oferty:

Poszukuję firmy, która bierze pod uwagę zatrudnienie lub współpracę z osobą wspierającą jej działania w rejonie Torunia i okolicy (kujawsko-pomorskie).

Branża firmy oraz zakres prac, które wchodziłyby w obowiązki są kwestią otwartą, do uzgodnienia. Zakładam, że powinny to być systemy lub urządzenia wymagające wiedzy z dziedziny elektryki, elektroniki, telekomunikacji i pochodnych (np. systemy zabezpieczenia mienia, p-poż. sterowanie, automatyka, telemetria, pomiary, teletransmisja, światłowody, itp.). Nie wykluczam też wspierania działań zleceniodawcy w różnych czynnościach, w ramach przedsięwzięć biznesowych, o charakterze menadżerskim (kierowanie i prowadzenie projektów, nadzór nad realizacją zadań, dokonywanie uzgodnień w terenie, wykonywanie projektów instalacji, wsparcie techniczne dla klientów, organizacja pracy podwykonawców itp.).

Posiadam wykształcenie kierunkowe (mgr inż.), doświadczenie zawodowe w instalacjach teletechnicznych i niskoprądowych. Pracowałem jako serwisant systemów i urządzeń telekomunikacyjnych, ale też zajmowałem się innymi dziedzinami z branży elektrycznej. Mam zdolności techniczne i manualne. Dysponuję zapleczem technicznym (samochód, elektronarzędzia, powierzchnia magazynowa), które mógłbym wykorzystać w razie potrzeby. Prowadziłem i rozliczałem projekty, kontrakty inwestycyjne. Kierowałem podległymi pracownikami i organizowałem pracę brygadom firm podwykonawczych. Zajmowałem się też zaopatrzeniem we firmie produkcyjnej, logistyką i zarządzaniem magazynem.

Szukam rozwiązań, które będą miały znamiona stałych – praca lub współpraca. Jeśli są zainteresowani moją propozycją, to proszę o kontakt, rozmowa wiele wyjaśni i rozwieje wątpliwości, tel. 795-256-879.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 775
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie