Pokojowe z Ukrainy - usługi HR SBS Poland

Dodane przez SBS Poland, Wtorek, 21 Listopad, 2017  11:31

Opis oferty:

Dla 3 kandydatek z Ukrainy poszukujemy oferty pracy jako sprzątaczka lub pokojowa. Kandydatki mają aktualne wizy oraz gotowi do wyjazdu.
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy - SBS Poland (KRAZ 15384), która oferuje polskim firmom najlepszej jakości usługi rekrutacyjne. Zajmujemy się dosłownie wszystkim: interesują nas zarówno rekrutacja i selekcja pracowników, jak i zatrudnienie, a nawet wynajem pracowników.
Zatrudnienie w Polsce i za granicą, a zwłaszcza sama rekrutacja pracowników, to nasz chleb powszedni. Posiadamy zarówno wiedzę, jak i predyspozycje, które pozwalają nam nadawać firmom pożądany kierunek rozwoju. Oto, jak przebiega wieloetapowy proces rekrutacji przy naszym wsparciu:
1. W wyniku wspólnej rozmowy opracowujemy profil idealnego kandydata.
2. Tworzymy profesjonalny projekt ogłoszenia rekrutacyjnego, które dzięki dobrym nośnikom dociera do dużej liczby zainteresowanych.
3. Korzystając z nadesłanych zgłoszeń, a także naszej sieci kontaktów i ogromnej bazy danych, wyodrębniamy te kandydatury, które odpowiadają Twoim założeniom.
Jako firma rekrutująca pracowników przeprowadzamy wstępną selekcję za ciebie. Nie tylko dokładnie analizujemy CV i referencje, ale też rzetelnie weryfikujemy zawarte w nich informacje na drodze rozmów telefonicznych.
4. Przeprowadzamy w naszym biurze wieloetapowe rozmowy kwalifikacyjne, podczas których nie może zabraknąć żadnego ważnego pytania. Jako wyszkoleni specjaliści zwracamy uwagę na każdy szczegół.
5. Potwierdzamy predyspozycje i kompetencje zawodowe kandydatów w oparciu o wymierne testy. Każdy etap rekrutacji zostaje zarejestrowany i udokumentowany, dzięki czemu możesz zapoznać się z raportem w dowolnym momencie.
6. Na koniec wyłaniamy przynajmniej dwóch kandydatów – zamiast wybierać spośród tysięcy zgłoszeń, podejmujesz jedynie finalną decyzję.
Zapraszamy do współpracy
Z poważaniem,
Zespół SBS Poland

Kontakt do nas:
tel. +48 504 695 955
e-mail: @
www.facebook.com/sbspoland
www.sbs-poland.pl
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 3
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie